ПРО НАС

         Компанія «Феєрія» — це яскрава палітра послуг по технічному забезпеченню масових видовищних заходів, це потужний сценічний комплекс та найкраще в світі світлове та звукове обладнання.

        За 40 років існування в різних структурних формах, фірма «Феєрія» здобула шановане ім’я, професійний колектив, високий творчий та технічний потенціал. Сформована команда однодумців, що, завдяки своїй майстерності та натхненню, здатна реалізувати найфантастичніші проекти. Висока якість робіт та професіоналізм «Феєрії» підтверджуються проведенням безлічі грандіозних шоу. Їх формат: загальнодержавні заходи та фестивалі, сольні концерти та корпоративи, театральні постановки та дискотеки, спортивні змагання та покази мод, презентації та виставки, прямі ефіри важливих подій та зйомки телепрограм. Тільки за останні роки фірма «Феєрія» забезпечила технічний супровід таких масштабних проектів як: концерти Scorpions, Sting, Lara Fabian, Jennifer Lopez, Patricia Kaas, Elton John, Joe Cocker, Deep Purple, Prodigy, Sarah Brightman, David Garett, Garou, Il Volo, Джамали, Макса Барських, Олі Полякової, Олега Винника, Макса Коржа, Ляпіса Трубецького; «Junior Eurovision Song Contest 2015», «Гоголь Фест», Міжнародний джазовий фестиваль «Alfajazz», Одеський міжнародний кінофестиваль, «Велике грузинське свято із Боржомі», фестиваль «Французька весна», фестиваль «OSTROV», «Музична Платформа», мюзикли «Notre Dame de Paris» та «Mozart l’opera rock», чемпіонат з боксу за версією WBA, чемпіонат Європи з боксу, турніри зі змішаних Єдиноборств, конференції: IDCEE, Master Card, SAP; відкриття стадіону НСК «Олімпійський» в м. Києві, відкриття «Львів Арена» та забезпечення обладнанням залів делегацій та прес-конференцій «Eurovision Song Contest 2017» в Києві.

        Підготовчі роботи та, власне, проведення заходу вимагають використання багатого досвіду та креативних знань багатьох спеціалістів: інженерів, конструкторів, художників, техніків, менеджерів. У виробництві, зазвичай, знаходяться десятки проектів, що не заважає ретельно готувати та виконувати кожне замовлення. Компанія безперервно поповнює свою матеріально-технічну базу якісним обладнанням найкращих брендів, що очолюють райдери найвибагливіших світових зірок, а також модними екземплярами техніки для шоу бізнесу. Взявши за основу відповідальний і, в той же час, творчий підхід до розробки проекту, користуючись потужною матеріально-технічною базою, на сьогоднішній день — «Феєрія» фактично підприємство по виробництву якісного шоу-продукту. Велика частина реалізованих проектів вирізняються індивідуальним підходом, вимагає грамотного рішення складних завдань в найкоротші строки. Великі виробничі площі дозволяють вільно розмістити, провести технологічний сервіс та оперативно використовувати величезний парк світлового обладнання . Із своєрідного конструктора деталей фірми Layher, що входять в склад сценічного комплексу, можливо побудувати ціле місто з десятками сцен, тисячами квадратних метрів трибун та амфітеатрів, баштами та мостами. Але ми не обмежуємось використанням найкращого на сьогоднішній день обладнання. Наше проектне бюро постійно працює над створенням та удосконаленням оригінальних приладів та конструкцій.