ПОСЛУГИ

1 . Світло-художнє забезпечення заходів

Якщо треба зробити яскраве шоу, наші спеціалісти допоможуть реалізувати будь-які Ваші побажання.

Наш художник по світлу розробить концепцію світлового шоу, а технічна команда проведе якісний монтаж та супровід світлового обладнання під час заходу.

 

 

2. Сценічне забезпечення заходів

Багаторічний досвід наших спеціалістів відкриє перед Вами можливість втілити в життя найсміливіші ідеї з реалізації сценічних споруд з використанням деталей Layher, які подібно універсальному конструктору дають змогу збирати безліч варіантів сцен, подіумів, башт, багаторівневих трибун.

Якщо виникає потреба в полегшених струнких спорудах, арочних перекриттях, круглих конструкціях, то якнайкраще для цього підійдуть ферми і елементи Prolyte.

 

3. Звукове забезпечення заходів
Будь який захід потребує якісного звукового супроводу. Тому в нашому арсеналі присутні видатні світові бренди звукового обладнання: D&B, Meyer sound, McCauley, L-acoustics, а талановиті звукорежисери та інженери зроблять яскравим та комфортним звук у будь-якому залі чи на відкритій сцені. Наш персонал не тільки професійний, а й ввічливий та комунікабельний. Ми підкреслимо самобутність звучання оркестру, визвучимо кожен інструмент, наповнимо драйвом виступ рок гурту, додамо впевненості звучанню спікера на конференції.

 

4. Дизайнерські послуги з візуалізації сцен
Якщо Ви бажаєте заздалегідь побачити, як буде виглядати Ваша сцена, наші дизайнери створять 3D зображення, що дасть змогу уявити динаміку роботи світлових приладів, розміщення відео та звукового обладнання, декорацій, тощо.

 

 

 

5. Виготовлення декорацій
Щоб сценічний простір виглядав привабливо, важливу роль в художньому оформленні відіграють декорації.

Оформлення сцени чи майданчика повинно залишати у Вас та ваших гостей якнайбільше позитивних та приємних вражень.

Для цього ми пропонуємо ідеї з подальшим виготовленням низки декоративних елементів для різноманітних шоу.

 

 

6. Інсталяція обладнання «під ключ»
Якщо у Вас з’явились можливості та бажання оновити ваш зал сучасними технічними засобами, наша компанія може запропонувати концепцію світло-художнього та звукового оформлення вашого простору з урахуванням самих сміливих побажань.

Ми замовимо необхідне обладнання і наші спеціалісти виконають всі інженерні роботи по інсталяції та запуску комплексу.